فیزیک کلاسیک و مدرن ،الکتریسیته ، مکانیک ، الکترونیک و آزمایشگاه پیشرفته

بخش: فیزیک کلاسیک و مدرن، مکانیک و الکترونیک

1- دستگاه پردازش نور، لیزر، امواج مادون قرمز، امواج مافوق صوت، امواج GS، آینه ها، منشور، کریستال ها، خطاهای چشم و بررسی عملکردهای مختلف آنها

این سازه با کاربرد کریستال های شبه الماس، شیشه های پلکسی گاس ، آینه های محدب و مقعر، اهرم های 160 درجه، 2 لیزر قائم ولترال 45 درجه، 52 منبع نوری، ترانس های LED ، سنسورهای حساس به صدا و حرکت، آرمیچرهای معکوس، ذره بین های محدب و مقعر و 56 آینه با ابعاد و  زوایای مختلف، کاربردهای فراوانی در حوزه فیزیک هسته ای و امواج و نور دارد، از جمله پدیده های نور، شکست نور، لیزر، شکست لیزر، امواج مادون قرمز و حرکت  نوسانی  ذرات شتابدار، اثر امواج مافوق صوت به تشکیل تصاویر چند بعدی، تشکیل طیف های رنگی  متحرک و رقصان، ایجاد تصاویر بی نهایت در تونل های مجازی مکان، کمپوزیسیون، پرسپکتیو، تصاویر خارج از ذهن، اشکال غیر واقعی، خطاهای چشم، نحوه تبدیل امواج مادون قرمز به نور سبز، تشکیل منشور رنگی 7 نور مجزا بدون کاربرد منبع نور، حساسیت بسیار شدید سازه به اجسام و اشیاء غریبه از نظر امنیتی،  فرفره رقصان فلورسنت غیر واقعی و چندین قانون مهم دیگر علم فیزیک، هندسه، مکانیک و معماری با استفاده از این دستگاه  قابل بررسی و مشاهده است.

 

2- دستگاه تسلای معکوس یونیزاسیون الکترونی

با کاربرد ترانسفورمرهای قویKV 1000، خازن های موازی، انواع الکترود، لوله های مسی با اشکال خاص، سیم پیچ های استوانه ای دوبل، تروئید آلومینیم، دستگاه سویچینگ کامل، خفه کنهای بسیار قوی، ترانس های شتاب دهنده ذرات، روغن های ولتاژ، چینی های ضد ضربه و حرارت، کنتاکتور و فیوزهای ضد لوزینگ، و شبکه ای از قطعات و مدارات  الکترونیک و سیم پیچ های معکوس کاهنده و افزاینده، دستگاهی با قدرت خروجی حدود 000/000/3 ولت با آمپرینگ حلقوی و شار نامحدود ساخته شد که علاوه بر شکافت اتمی ذرات چرخان و خارج کردن الکترون از مدار خود و پرتاب آن به اسپینهای مخالف، پدیده های یونیزاسیون الکترونی، رعد و برق مصنوعی، انتقال فوتون در امواج نوری، الکتریسیته با ولتاژهای بسیار  بالا، تحریک سرعت سرسام آور الکترون و چندین پدیده علمی دیگر را به خوبی نشان می دهد. 

 

3- دستگاه مکش معکوس و تولید خلا نسبی با تشعشع گازهای یونیزه در حفره برنولی

این دستگاه با استفاده از انواع کیتها و قطعات الکترونیکی  و ترانسفور ماتورهای معکوس و کاربرد 3 گاز آرگون و نئون و سزیوم در حد فاصل خروجی های مکش و فضای خارج یک خلا نسبی ایجاد می کند که به راحتی می توان پدیده بی وزنی و وجود تونل خلاء را در این فضای خارجی تولید نمود و همچنین شناوری اجسام و اشیا مختلف را مورد آزمایش و تایید نهایی قرار داد.

 

4- کره نوسان نگار جادویی معلق و تعادلی آنالیزور قوانین فیزیک، مکانیک، ریاضی و هندسه

این سازه با وزن تقریبی 1200 کیلو گرم تنها بر روی یک پایه نوک تیز به قطر یک میخ کوچک ایستاده و بر اساس  قوانین فیزیک، مکانیک و هندسه هم تعادل خود را حفظ نموده و هم با تکان های شدید رفت و برگشتی و دروانی از میدان گریز از مرکز و مرکز ثقل خارج نشده و تعادل خود را حفظ می نماید. از طرفی این دستگاه قادر است بر اساس مدارات الکترونیکی و اتوماتیک اطلاعات لازم را درمورد وضعیت فیزیکی خود به شکل صوتی ارائه نماید. بر اساس شکل فیزیکی و نوع کارکرد این سازه می توان حدود 20 قانون مهم فیزیک و مکانیک  و هندسه را تدریس نمود.

 

5- سازه 900 کیلویی معلق سخنگو و آنالیزور قوانین ریاضی، هندسه، مکانیک و فیزیک کلاسیک

با استفاده از قوانین فیزیک کلاسیک، مکانیک سیالات و جامدات ، ریاضی و هندسه و بهره گیری از علم الکترونیک این سازه به وزن تقریبی 900 کیلو گرم بر روی 2 پایه نوک تیز به قطر کمتر از 1 میلی متر معلق بوده و علی رغم حرکات رفت و برگشتی  شدید تعادل خود را بر اساس قوانین فوق حفظ کرده و نه تنها واژگون نمی گردد که قادر است قوانین اصلی مختلف به کار رفته در خود را  به دلیل کاربرد مدارات الکترونیک به طور اتوماتیک توضیح دهد و از طرفی بر اساس نوع کارکرد این سازه می توان حدود 16 قانون مهم فیزیک و مکانیک را تدریس نمود.

 

6- دستگاه واندوگراف 100 کیلو ولت فازیک

با استفاده از ترانس گیربکسی  3 اسب با دور600 چرخش در ثانیه و اهرم های محور، تسمه نقاله کربنی متوسط، 2 حلقه قرقره فوقانی و تحتانی، کلاهک آلومینیمی، تیغه مبدل فازیک و انتقال انباشت بار (- ) به کلاهک و تبدیل آن به پروتون، مغزی های تفلونی و استوانه های عمودی اتصال کوتاه و سایر قطعات الکترونیک این دستگاه آماده دریافت خروجی افراد و تبدیل آن به انباره الکتریسیته ساکن لحظه ای با قدرت شدید شده که پس از قرار گرفتن فرد بر روی یک لایه عایق و نارسانا جهت عدم اتصال شخص  به زمین و از سوی دیگر اتصال دست شخص به کلاهک دستگاه، به دلیل القاء جریان از دستگاه به فرد مورد آزمایش، موهای کیس مورد نظر به حالت کاملاً سیخ شده درآمده و کلاهک دستگاه شبیه آهن ربا موهای فرد را به سمت خود کشیده و شبیه خط کش صاف می کند.

 

7-  دستگاه القای انرژی فازیک به دستگاه های الکتریکی غیر مغناطیس

این دستگاه پس از کاربرد اسکینگ ماژور 3 طرفه 3 تسلای افراد ابتدا مدیوم مورد نظر را از نظر ترتیب بارهای اتمی و انتشار تصاعدی انرژی تابشی، تشعشعی و انتقالی شناسایی کرده و سپس با اتصال کوتاه فرد به میدان انتشار الکترون و پروتون آنها را در جهت دستگاه های الکتریکی بدون مغناطیس از قبیل لامپ های گازی، لامپ های تنگستن، لامپ های فلورسنت، لامپ های LED ،  صوتی، دوربین های کانونی گسسته و پیوسته، ذره بین های پرتاب تصویر با سرعت نور و . . . هدایت نموده و بدون استفاده از هیچ گونه اتصال الکتریکی و مغناطیسی و فقط بر اساس و متناسب با میزان انرژی سلولی خروجی و قدرت تله پاتی و فرافکنی انرژی افراد وسایل الکتریکی فوق واکنش نشان می دهند. 

 

8- دستگاه اسکنینگ ماژور 2 طرفه 3 تسلا

این دستگاه با کمک گرفتن از انواع قطعات الکترونیک و شارژ میدان مغناطیسی افراد بر اساس اتمیک ابزوریشن مولکول های بین سلولی و تولید حوزه میدان منطقه مورد نظر را در افراد اسکن نموده و شمای دقیقی از میزان انرژی سلولی و فعل وانفعالات مواد شیمیایی و ترانسفرهای پایانه های عصبی و تمرکز انرژی های آماده خروج از سطح پوست را به ما نشان می  هد که به عنوان دستگاه مکمل در برخی آزمایشات مرتبط مورد استفاده قرار می گیرد.

 

9- دستگاه اسکنینگ ماژور 3 طرفه 3 تسلا

این دستگاه با استفاده از شار یا فلوی مغناطیسی، امواج مادون قرمز، تشکیل بارهای – و + شکست مولکول های آب در منطقه مورد نظر و استفاده از آن در تولید قطب های کاتد و آند، و قراردادن عضو خاصی از بدن در شرایط ویژه، جلو اتلاف خروجی انرژی از افراد مختلف را گرفته و آن را قابل اندازه گیری کرده و تفاوت سطوح انرژی را در افراد مختلف به طور دقیق مشخص می نماید که بعداً با استفاده از این انباشت انرژی به عنوان یک دستگاه مکمل در اتلقای انرژی فازیک و تله پاتی اتمی  انتقال نامرئی انرژی، دستگاههای مختلف و مرتبط، بدون داشتن هیچگونه انرژی الکترومغناطیس و هیچگونه اتصال الکتریکی، فقط با تمرکز شدید افراد در انتقال انرژی درون و خروج آن به سمت دستگاههای مذکور ، همگی خودبخود بکار می افتند.  

 

10- دستگاه القای انرژی فازیک به دستگاه های الکترومغناطیس

بخش  اولیه این دستگاه سیستم اسکنیک ماژور 3 طرفه 3 تسلاست که ابتدا مدیوم مورد نظر را با کمک آن بر اساس سیکونسینگ شکست بارهای اتمی و انتشار تصاعدی پلاسمای تابشی، تشعشعی، انتقالی، لمسی  و فرا موجی شناسایی کردهو با اتصال طول موج بلند فرد به میدان انتشار الکترون، پروتون و نوترون، آنها را با سرعت نور هم راستا و تقویت کرده و به سوی دستگاه های مختلف الکترومغناطیس از قبیل ترانس های آرمیچرینگ، پروژکتورهای های ولتاژ، تلویزیون، رادیو، ضبط صوت، باندهای  رقص نورهای غیر ، اکو و . . . هدایت نموده و بدون استفاده از هیچ  گونه اتصال الکتریکی و یا مغناطیسی و فقط براساس قدرت تله پاتی و انرژی سلولی خروجی و فرافکنی انرژی افراد وسایل الکترومغناطیس فوق واکنش نشان می دهند.

 

11- دستگاه القای انرژی فازیک به امواج لیزر و پخش آن در مدارات متناوب  گسسته و پیوسته با زاویه 180 درجه

پس از بررسی انرژی های انتقالی، تشعشعی، تابشی و حرارتی مدیوم مورد نظر انتخاب شده و انرژی های خروجی  نمونه با کمک دستگاه اسکینگ ماژور 4 طرفه 3 تسلا و سیکونسینگ بارهای تجزیه شده اتمی فرد و یونیزاسیون الکترونی طیف دستگاه، امواج منتشره از نمونه هم راستا، تقویت و هدایت شده و در زاویه 360 درجه با سرعت نور به دستگاه اختراعی پراکنش لیزری با امواج متناوب گسسته و پیوسته و هدایت دقیق برخورد نموده و آن را که برای به کار افتادن نیاز به برق فشار قوی داردبدون استفاده از هیچ گونه انرژی الکتریکی یا الکترومغناطیسی و فقط  بر اساس انرژی سلولی و پراکنشی و قدرت تله پاتی و فرافکنی مدیوم آرام آرام به کار انداخته و وارد مدار و انتشار امواج لیزری با رنگ های متنوع و برد بالای 10 کیلومتر می نماید.

 

12- دستگاه اسکنینگ ماژور 4 طرفه 3 تسلا

با بهره گیری از امواج مادون قرمز و سیستم های ولتاژ مرکزی مدار و تشکیل قطب های کاتد وآند و بارهای مثبت و منفی ناشی از شکستن مولکول های آب و اتم های منتشره از اعضای خاص از بدن مدیوم خروج انواع انرژی های منتشره تشعشعی، لمسی، انتقالی، تابشی و یونیزه نمونه گردیده و تفاوت سطح این نیروهای پتانسیل در افراد مختلف پردازش سده و محاسبه و سپس در افراد انرژیک، بسته به انباشت، اتوماتیک آن به شکل فازیک و تله پاتی دستگاه های مختلف الکتریکی و الکترومغناطیسی تا شعاع 360 درجه بدون استفاده از هیچ گونه نیروی الکتریکی یا الکترومغناطیسی و فقط بر اساس بارهای الکتریکی و الکترومغناطیسی و انرژی فشرده فرد مورد آزمایش خود به خود به کار می افتند.

نظرات و پیشنهادات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code