8 thoughts on “غرق در اقیانوس مرگ در اثر کار زیاد و بازگشت با دستان نجات غریق خالق ملکوت

 1. استاد عزیز و گرانقدر بی شک ما مردم ایران زمین به وجود دانشمندان و مفاخر علمی و اخلاقی چون شما افتخار می کنیم. در نبود امکانات و عدم حمایت دست اندرکاران جان و هستی خود را صرف علم و تکنولوژی در راه مردم سرزمینت گذاشتی … من نیز به عنوان یک شهروند ایرانی دستان شما را می بوسم. بی شک برای مردم سرزمینت الگویی وارسته در زمینه علم و اخلاق هستی، درس خداباوری و اخلاق را به همگان دادی….جامعه ما به وجود شخصیتی چون شما زنده است. خداوند نگهدارت….

  [پاسخ]

  bijan پاسخ در تاريخ ژانویه 10th, 2017 5:54 ب.ظ:

  از این همه لطف و معرفت شرمنده ام و من نیز بر خود می بالم که با دوست وارسته و عزیزی همچون حضرتعالی که در عرصه ی وکالت و قضاوت عالی ترین مراتب علمی را کسب کرده اید افتخار آشنایی دارم.

  [پاسخ]

 2. برادرعزیزم قلبی که درراه علمودانش سرزمینمان ازدست دادیدبیشک درسینه ی دانش کشورمان جاودانه میپد-استادعزیزبرای مامشتاقان علم هم که شده بفکرسلامتیه خودتون باشیدتاهمیشه ازوجودتون بهره ببریم-خداوندهمیشه نگه دارقلب پرازعشقتان باشد

  [پاسخ]

  bijan پاسخ در تاريخ ژانویه 25th, 2017 12:42 ق.ظ:

  سلام و درودی بی پایان بر شما دوست عزیز و ارجمند، اگر 1000 قلب دیگر هم داشتم با وجود همه نامردیها و نامرادیها، همه را در راه علم و دانشی که به درد شما عزیزان بخورد در طبق اخلاص می گذاشتم و تقدیمتان می کردم.

  [پاسخ]

 3. استاد عزیزاگه شما سلامتیتونو ازدست بدید خدای ناکرده بی شرمایی که از نامردیشون حرف میزنید سربراه نمیشن بلکه ضرراین کار بما میرسه بخاطرکسایی که به موزه میانو ذوق تمام وجودشونو فرا میگیره بفکرخودتون باشید
  همیشه ارادتمندیم

  [پاسخ]

  دکتر برازنده پاسخ در تاريخ فوریه 13th, 2017 10:59 ب.ظ:

  سلام ، شما خیلی لطف دارید عزیزم، متشکرم، تمام سعی و تلاش من اینه که بتونم نهایت انگیزه علمی رو به دانش آموزان عزیز این استان محروم، منتقل کنم و لبخند شادی و موفقیت را تو چهره های زیباشون ببینم.

  [پاسخ]

 4. باسلام وعرض ارادت خدمت شخص بزرگوارتون آقای برازنده ،من هم ازشهری محروم همراه با دوستانم یک بار سعادت دیداربا شمارو پیدا کردیم و شانس این رو داشتیم که در اون دقایق کوتاهی که درکنارشما بودیم انگیزه ای رو دریافت کنیم که به جرات میشه گفت جهشی بود برای نوجوان هایی مثل ما که شاید درسال جمعا یک یا دوساعت مطالعه داشته باشیم ولی بعد ازدیدار با شما استاد گرانقدر و فروتن چنان انگیزه وشوقی درمن بوجود آمده که باذوقی فراوان مطالب علمی بسیاری رو دنبال میکنم ودرکناراین ها به تحصیل هم می پردازم امسال هم سال سرنوشت سازی برای ما نهمی هاست امیدوارم که دعای خیرشما همیشه همراه ما باشه درپناه حق .

  [پاسخ]

  دکتر برازنده پاسخ در تاريخ فوریه 26th, 2017 5:29 ب.ظ:

  سلام بر خواهر گرامی زهرای عزیزم، تشکر می کنم از ابراز محبت و لطفی که به حقیر ابراز نمودید، آرزوی قلبی و دعای همیشگی و درخواست ملتمسانه هر لحظه این حقیر از خالق ملکوت، برای شما اقشار در حال تحصیل چه در مقاطع دانش آموزی و چه دانشجویی، شادی، تندرستی و موفقیت سرشاردر کلیه شئونات زندگی بخصوص کسب علم و دانش می باشد.

  [پاسخ]

نظرات و پیشنهادات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code